منوی هیدورا
سبدخریدت

کاغذ مینی کلاسور

کاغذ برنامه ریزی روز از نو، روزی از نو کاغذ برنامه ریزی روز از نو، روزی از نو
پرفروش
Brand: هیدورا
صد و هشت برگ کاغذ تصویرسازی شده رنگی و مرغوبمناسب برای برنامه ریزی روزانه، شبانه، هفتگی، ماهانه، سرشار از امید، شعر و شوق زندگی مناسب برای سه ماهاندازه ۱۶/۸ در ۱۵/۶ سانتیمتر کاغذ ۸۰ گرم سفید مرغوبپانچ شده و مناسب برای مینی کلاسورهای هیدورااین  مجموعه شامل این بخش هاست:ماه نگاه، هفته، حال باغ دل..
68,000 تومان
Brand: هیدورا
صد و هشت برگ کاغذ چاپ شده رنگی انگلیسیمناسب برای برنامه ریزی روزانه، هفتگی و ماهانه برای سه ماهاندازه ۱۶/۸ در ۱۵/۶ سانتیمتر کاغذ ۸۰ گرم سفید مرغوبپانچ شده و مناسب برای مینی کلاسورهای هیدورااین مجموعه شامل این بخش هاست:This month, This week, Tasks, Projects, Movies, Books, Mood tracker, Habit tracker..
68,000 تومان
کاغذهای خط خط کاغذهای خط خط
پرفروش الان نداریم اما میاریم
Brand: هیدورا
نود و شش برگ کاغذ پانچ شده خط دار سفید مناسب برای نوشتن + دوازده برگی کاغذ تصویرسازی شده برای زدودن تکرار اندازه ۱۶/۸ در ۱۵/۶ سانتیمتر کاغذ ۸۰ گرم سفید مرغوب پانچ شده و مناسب برای مینی کلاسورهای هیدورا..
58,000 تومان
کاغذهای نقطه نقطه کاغذهای نقطه نقطه
پرفروش
Brand: هیدورا
نود و شش برگ کاغذ نقطه نقطه برای برنامه ریزی به روش بولت ژورنال+ دوازده برگ کاغذ تصویرسازی شده برای زدودن تکراردر مجموع صد و هشت برگ اندازه ۱۶/۸ در ۱۵/۶ سانتیمتر کاغذ ۸۰ گرم سفید مرغوب پانچ شده و مناسب برای مینی کلاسورهای هیدورا..
58,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)